У КОЖНЕ СЕЛО РОЗДОЛЬНЕНСЬКОЇ ОТГ — СУЧАСНЕ ЯКІСНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Актуальною проблемою для багатьох сіл району є відсутність або незадовільний стан вуличного освітлення, від якого часто залежить наша безпека і спокій. На жаль, у багатьох селах Каховщини “темний” період ще не скінчився — освітлення, яке робили за радянських часів, відпрацювало своє, лампи перегоріли. Змінити ситуацію намагається голова Роздольненської ОТГ Вегандз Мясникян, за ініціативи якого з минулого тижня у селах Вільна Україна та Чорноморівка ночі стали світліші. Тут запрацювало модернізоване вуличне освітлення. До слова, ліхтарі у селі не світили десятиліттями.

Роботи по влаштуванню вуличного освітлення були розпочаті ще минулого року, але не один місяць знадобився для того, щоб отримати дозвіл на те, щоб його ввімкнути. Однак старання не виявилися марними: сьогодні повністю освітлене маленьке село Вільна Україна, а в Чорноморівці горять ліхтарі по вулицях Урожайній, Дружби, Шкільній та Пушкіна.

«Облаштування вуличного освітлення у селах нашої громади є одним із пріоритетних завдань і робота по його здійсненню триває. Зараз готується технічна документація для того, щоб продовжити роботи по освітленню решти вулиць у Роздольному і Чорноморівці. Тож найближчим часом усі наші села будуть освітлені на всі 100 відсотків», — запевняє голова Роздольненської ОТГ Вегандз Мясникян.

Дякуємо за відгук!