У КАХОВЦІ ДИТИНА ПРОВАЛИЛАСЬ У КАНАЛІЗАЦІЙНИЙ ЛЮК

Постраждалому хлопчику вдалося вибратися самостійно.
Як розповіла місцева жителька у соцмережі, 10 серпня на вулиці В.Куликовська, 118 дитина провалилася у каналізаційний люк. Надзвичайна подія сталася вдень. Хлопчик катався на велосипеді, намагаючись розвернутися зліз з нього та випадково став на люк, який був не до кінця закритий. Кришка перекинулася і хлопчик впав по пояс в яму.

– Він зумів утриматися руками, при цьому кришка стукнула його по спині. Можна сказати, відбулися легким переляком. Які мої дії, хто винен, і хто повинен, принаймні, навести лад? – турбується мати дитини.

Небезпечний люк, як виявилось, належить КВУ «Каховський водоканал», який оперативно відреагував на небезпечну ситуацію. Як повідомляють його фахівці, чергова бригада виїхала негайно і з’ясувала на місці, що кришка змістилася, у зв’язку із неодноразовим наїздом на неї приватного автотранспорту. Бригада закріпила дану кришку та з метою недопущення в подальшому її зміщення вирішується питання про повне заварювання.
У випадку виникнення схожих проблем фахівці КВУ «Каховський водоканал» рекомендують звертатися до диспетчерської служби водоканалу (працює цілодобово) – 05536-2-00-80, або на гарячу лінію міськвиконкому – 1505 (безкоштовно з мобільного).

Також нагадаємо, що для звернень громадян до виконавчого комітету Каховської міської ради функціонує номер мобільного, який працює у робочі дні згідно з розпорядком роботи виконкому: +380504141888.

Постійно працюють і чергові телефонні лінії за номерами 1505 та 4-00-65, на номер 4-00-65 можливо телефонувати з мобільного телефону — +3805536 40065.

Дякуємо за відгук!