Відзвітувати зобов’язаний!

Добігає свого закінчення 2019 рік, а з ним і черговий рік моєї депутатської діяльності. Як завжди, пропоную вашій увазі звіт про роботу. Цього разу вирішив викласти його максимально стисло та інформативно. Адже цей рік був надзвичайно насиченим на реалізовані проекти, програми та заходи. Тим більше, що на сторінках “Каховської зорі” я періодично вже друкував результати моєї депутатської роботи та проміжні звіти з тих чи інших її напрямків. Крім того, зважаючи на великий обсяг інформації, ми постійно звітуємо в мережі інтернет: на сайті нашого благодійного фонду, в соціальних мережах на моїх особистій та офіційній сторінках в фейсбук та сторінці благодійного фонду. Такий формат є більш оперативним і до того ж безкоштовним. Отже, щоб не повторюватися і не нагромаджувати сторінки газети, цього разу звіт буде більш статистичним: в цифрах і конкретних показниках виконаної роботи.
Протягом 2019 року в Каховці і Каховському районі моїй команді вдалось.

Благоустрій, дороги
Додатково залучити субвенцію з обласного дорожнього фонду на ремонт доріг – 3,6 млн.грн. та позитивно вирішити питання надходження відповідних коштів вже у 2020 році в розмірі – 10,1 млн.грн. За рахунок коштів обласного конкурсу проектів розвитку отримати 500 тис.грн на термоізоляцію в Каховці та 300 тис.грн на облаштування об’єкту благоустрою в Каховському районі.
Встановити шість дитячих майданчиків за рахунок благодійних та бюджетних програм.

Медицина
Придбати обладнання для Каховської районної лікарні за рахунок благодійних коштів на суму – 70 тис.грн. Залучення додаткового обсягу медичної субвенції на заробітну плату в розмірі 540 тис.грн та лікування хворих на діабет 139 тис.грн.
Вирішено питання позитивного погодження депутатських звернень щодо придбання мобільної рентгенографічної системи та гастроскопу (фінансування в розмірі 1,3 млн.грн передбачається у 2020 році).

Освіта
Отримання субвенції в розмірі 1,0 млн.грн з державного бюджету в рамках конкурсу на будівництво спортивного мультифункціонального комплексу на території Каховської ЗОШ №3.
Придбання обладнання для закладів освіти за рахунок спонсорських коштів на суму 109 тис.грн.

Спорт
Будівництво футбольного майданчику на території Каховської школи №1. Вирішення питання ремонту спортивної зали Каховської ДЮСШ за рахунок бюджетних коштів у 2020 році та частково в грудні 2019 року на загальну суму 750 тис.грн.
Вирішено питання додаткового фінансування спортивних секцій та заходів за рахунок бюджетних та спонсорських коштів в розмірі 340 тис.грн.

Соціальний захист
За рахунок коштів обласної програми по соціальному захисту та спонсорської підтримки надано матеріальну допомогу на лікування 129 мешканцям міста Каховка та Каховського району.
Окремо благодійна підтримка надана підопічним Каховського геріатричного пансіонату.
Вирішено питання забезпечення фінансування Каховського дитячого будинку «Радість» за рахунок коштів обласного бюджету через припинення державного фінансування.

Громадська приймальня
На постійній основі працює моя громадська приймальня, в якій кваліфікований юрист надає безоплатну допомогу у вирішенні різноманітних питань. Протягом року до нас звернулись 334 мешканці нашого міста і району, 320 з яких вже отримали відповіді та допомогу у вирішенні їх проблемних питань. 14 запитів ще знаходяться в роботі, адже потребують значного обсягу часу.

Благодійність
В нас також працює благодійний фонд, який опікується абсолютно різноплановими питаннями. Ми працюємо з дитячими, спортивними, освітянськими, медичними, культурними, патріотичними, молодіжними, соціальними та іншими проектами. Проводимо та підтримуємо різного характеру та спрямування заходи. За підтримки та організації фондом реалізовано більше п’ятдесяти проектів по місту і району.
Більш детально про наші проекти, досягнення і напрямки діяльності ви можете ознайомитись на нашому офіційному сайті filipchuk.org та на сторінках в соціальній мережі: facebook.com/filipchuk.pavlo; facebook.com/filipchuk.official; facebook.com/filipchukfoundation
Я і моя команда намагаємось робити щось корисне для нашого міста та району. Іноді – це вдається на всі 100. Іноді виходить не так добре, як хотілося б, а щось і зовсім не вдається. Та ми не зупиняємось на досягнутому і продовжуємо йти вперед до нових цілей і звершень.

Вітаю вас з наступаючими святами!
Добра і міцного здоров’я вам і вашим близьким.
Хай ваш життєвий шлях буде сповнений реалізацією ваших бажань і мрій. Хай обличчя завжди наповнює посмішка, а серце – любов. Сонця, вдачі і натхненнями вам, друзі!

Павло Філіпчук, депутат Херсонської обласної ради.

Дякуємо за відгук!