ФЕСТИВАЛЬ «РІЗДВЯНІ ЗОРІ» ЗАПАЛЮЄ ЮНІ ТАЛАНТИ

Новорічні та Різдвяні свята закінчилися, потрохи повертаємося до розміреного, буденного життя. Завдяки організаторам та учасникам прекрасного музичного дійства каховчани та гості міста мали можливість знову відчути дух Різдва.

17 січня відбувся 12 фестиваль дитячої творчості «Різдвяні зорі». Одночасно на сцені МПК «Меліоратор» засяяли десятки талановитих зірочок.
У холі Палацу культури українськими колядками зустрічали гостей колядники ЗОШ № 5, створюючи піднесений настрій.

Закружляли у танку, мов справжні сніжинки, вихованки народного ансамблю «Надія» (МПК «Меліоратор) та солістка ансамблю «Барвограй» Вероніка Корня (НВК «Гімназія»). Зі сцени лунали українські народні колядки, щедрівки та сучасні різдвяні і новорічні пісні, радували глядачів яскраві хореографічні номери, у виконанні талановитих зірочок каховських шкіл та позашкілля, а також освітніх та культурних закладів Любимівки, Сергіївки, Семенівки, Архангельської Слободи.

Чудові номери презентували гості із Нової Каховки та Берислава.
Вже традиційним став виступ дітлахів дитячого центру духовного розвитку недільної школи храму Різдва Христова «Різдвяні промінчики». Розчулив присутніх до сліз виступ маленької талановитої дівчинки Соні Циплухіної, учениці Запорізької спеціалізованої школи «Орієнтир», в якій живуть під гаслом: «Це школа, де бачать серцем».

Історію про Різдво подарували глядачам Михайло Гнатюк та Діана Яковенко, солістка Новокаховської школи мистецтв. Гучні оплески лунали на адресу зразкового хору «Фантазія» Бериславської музичної школи.

Останнім акордом святкового дійства став гімн фестивалю «Різдвяні зорі», у виконанні Михайла Гнатюка та колективу недільної школи храму Різдва Христова. І ось на сцені зібралися організатори, виконавці та їхні керівники. Всі вони загальними зусиллями, наполегливою працею та талантом створили справжнє свято Різдва.

Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет привітав всіх з чудовим святом і закликав поспішати творити добро.
Ігор та Світлана Бжезицькі, організатори фестивалю «Різдвяні зорі», щиро подякували всім, хто долучився до створення та проведення свята. Учасники отримали дипломи та подарунки від спонсора фестивалю ПрАТ «Чумак».

Вдалим був дебют у ролі ведучих Марії Бжезицької та Андрія Трегубова. Незмінний режисер дійства — талановита Наталія Гусарова.

Олена Демченко.
Фото Олександра Глущенка.

Дякуємо за відгук!