На Херсонщині браконьєр намагався вбити співробітника лісгоспу

Черговий браконьєр на Херсонщині під час затримання вчинив опір і намагався вбити співробітника лісгоспу.

29 січня, майстер Корсунського лісництва Каховського держлісгоспу Олександр Дрозд патрулював масив зелених насаджень. І виявив в ньому ВАЗ-2109, що належить жителю села Корсунки.

Власник автомобіля знаходився поруч. І коли майстер підійшов до нього, представився, і запитав, що селянин тут робить, чоловік спершу відповів нецензурною лайкою. А потім вихопив викрутку і зробив різкий випад в горло.

Влуч учасник конфлікту туди, куди цілився, співробітник лісгоспу міг бути убитий наповал. Але майстру пощастило відбити металеве жало, і воно упилося йому в підборіддя. Незважаючи на поранення, беззбройний захисник природи зумів зупинити кривдника, і викликав слідчо-оперативну групу поліції, якій і передав нападника.

Не виключено, що він «прикривав» групу браконьєрів, зайнятих незаконною вирубкою дерев, і затіяв сварку з єдиною метою – щоб «подільники» почули шум і могли завчасно сховатися.
До слова, в нашій області це вже третій з початку року випадок нападу на працівників лісгоспів: два попередніх були в Бериславському і Голопристанському районах. Причому у села Малі Копані інженер Великокопанского лісгоспу, який мав при собі карабін, при спробі наїзду машиною вистрілив, і уклав браконьєра на місці.

Дуже шкода, що так само не зміг поступити і майстер в Каховському районі – вже дуже допекло жителям Херсонщини хижацьке винищування і умисне випалювання рукотворних лісів, вирощених з величезними витратами сил і засобів.

Джерело 

Дякуємо за відгук!