Зеленопідська амбулаторія загальної практики сімейної медицини відкрилася!

У вівторок, 28 січня, відбулося урочисте відкриття нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Зеленопідській ОТГ.

Для мешканців громади відкриття АЗПСМ – не рядова новина. З нагоди цієї приємної події в селище приїхали голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, його заступник Сергій Козир, голова Каховської РДА Сергій Перетятько та інші чиновники.

Тепер у громаді укомплектовано не просто повноцінне місце для отримання якісних медичних послуг, а облаштовані просторі кабінети, забезпечені сучасним медичним обладнанням, наявне комфортабельне житло для лікарів.

Та на цьому приємності не закінчились! Вітаючи присутніх з урочистими входинами, очільник області Юрій Гусєв виконав почесну місію, вручивши ключі від нового автомобіля екстреної медичної допомоги, придбаного за програмою Президента України «Допомога поруч», головному лікарю амбулаторії Леоніду Сотіну.

«Я радий приїхати до Зеленопідської ОТГ з такого чудового приводу. Хочу побажати, щоб цю амбулаторію відвідували пацієнти виключно з метою профілактики. Нехай люди будуть здоровими!», – побажав Юрій Гусєв.

Нагадаємо, що зведення будівлі медичного закладу розпочалося у березні 2019 року. Це стало можливим завдяки субвенції з державного бюджету.
«Раніше ми здійснювали прийом пацієнтів у будівлі колишньої дільничної лікарні, збудованої більш ніж 80 років тому, – пригадує головний лікар Зеленопідської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Леонід Сотін.

– Нова будівля відкриває перед нами нові можливості, вона має всі необхідні приміщення і відповідає вимогам щодо надання первинної медичної допомоги. У наших умовах це має велике значення, адже більшість місцевого населення – поважного віку».

Наразі амбулаторія обслуговуватиме 9 населених пунктів із чисельністю населення близько 4,5 тисячі осіб.
Голова Зеленопідської громади Г.Лобунько назвала день відкриття амбулаторії визначним. Ця можливість, за словами Галини Павлівни, з’явилася завдяки реформі децентралізації:

«Ми ніколи не думали, що будемо самостійно приймати рішення, брати участь у проєктах, що отримаємо стільки можливостей».

Дякуємо за відгук!