«СПІВАНОЧКИ» ЗНОВУ ПРОСЛАВИЛИ КАХОВКУ НА ВСЮ УКРАЇНУ

25 січня у м. Миколаїв відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Миколаїв об’єднує таланти – 2020», де гурт солістів-вокалістів МПК «Меліоратор» «Таврійські співаночки» (керівник Галина Шестакова) представили 11 номерів майже у всіх вікових категоріях у номінації «Естрадний вокал».

Світлана Стріла своїм співом та новим сучасно-естетичним вбранням вразила суддів та глядачів та ще раз довела, що вона гідна звання «Золотий голос України», здобувши чергове Гран-прі та особисте запрошення на фінал проекту «Співучий край» (м. Залізний порт).

Соло Наталії Мінаєвої (І місце) та її дует з Русланом Теслюком (І місце) закохали в себе журі та глядачів, котрі відзначили високу майстерність та театралізацію пісень.
Маленькі зірочки, які мають досвід виступів на фестивалях – Анна Мінаєва, а також ті, котрі вперше вийшли на велику сцену – Лазаренко Марія, Мироненко Діана, Кіянчук Сніжана, Концур Анастасія, Концур Софія, Шульга Емма та Шульга Маргарита вразили усіх своїми щирими виступами і отримали відповідно Диплом І ступеня – 2, Диплом ІІ ступеня – 1 та Диплом ІІІ ступеня – 5.

Гурт пишається також досягненнями свого керівника Галиною Шестаковою, невтомну працю якої судді відзначили нагородами: «Подякою за високу педагогічну майстерність та значний вклад у виховання підростаючого покоління» та «Високою нагородою Кращий музичний/художній керівник Кращого творчого колективу фестивалю, який викликав найбільше захоплення і повагу членів журі і організаторів, за винятково високу педагогічну майстерність та винятково значний вклад у виховання підростаючого покоління».

Дякуємо за відгук!