РАЙОН «СКИДАЄ» МАЙНО. БУДІВЛІ В ЦЕНТРІ МІСТА ПРОДАЮТЬ ЗА 50%

Районна влада знижує стартову вартість продажу будівлі в центрі міста, по вул.Соборності,11 (редакція «Каховська Зоря»). Причина: мало бажаючих її придбати.

Здавалося б, будівля в зручному місці, центр Каховки – здавай в оренду і витрачай отримане на користь жителів всього району. Але, як каже голова райради, як і у випадку з продажом – ніхто в цьому не зацікавлений.

Єдиний потенційний клієнт на оренду з невизначених причин відмовився від цього.
Ціну повторного аукціону знизять на 50% (з 1,87 млн. грн. до 938 тис. грн.), за 379,7 кв. м.

Втім, як стало відомо «Каховській зорі» з розмови з одним з потенційних покупців, суму в 900 тис. йому пропонували ще до першого аукціону та її зниження. Якщо вірити цій інформації, то це в повній мірі прояснює ситуацію з відсутністю покупців за 1,8 млн. Адже хто захоче платити більше, якщо можна менше?

Крім цього, у випадку, якщо й наступний аукціон, призначений на 17 лютого, не відбудеться, голова райради Т.Тертична зможе провести його навіть з одним учасником, який автоматично і стане переможцем.

Кажучи про інші будівлі райради у Каховці, серед яких колишня дитяча поліклініка, дитяча бібліотека, будинок культури та ін., вони також скоро можуть отримати нових власників. Незрозумілим в цьому випадку залишається інертність міської ради. Наскільки відомо, місто не виступає з ініціативою з приводу районних об’єктів.

Максимум до чого доходило – це заяви окремих депутатів у сесійній залі, з закликом розглянути це питання. Втім, впливу на районну раду міська не має, й конкретних кроків у цьому напрямі не робить.

Самі ж засідання районних депутатів, де розглядаються питання, які зачіпають майно, що знаходиться на території Каховки, її центральної частини, майже ніхто з політиків-містян не відвідує.

Так, наприклад, на останній сесії, де крім майнових питань, обговорювалось питання майбутнього лікарні з «каховчан» відвідала лише депутат Ірина Гончарова. Дивна позиція, оскільки про створення Каховської ОТГ, до якої увійдуть села, які, нібито, повинні мати право на частку спільного майна району, – говорять, як про здійснений факт.

В той же час місто й саме роками не може «здихатися» деяких будівель. Так, вже кілька років на продажі знаходиться готель «Таврія» та кінотеатр ім.Блюхера, а до переліку об’єктів малої приватизації загалом на 2020 рік включено 10 будівель і приміщень міста.

Крім інших, до них увійшли будівлі вечірньої школи, колишньої казарми по вул.Айвазовського, приміщення міської ради ветеранів.

Дякуємо за відгук!