В КАХОВЦІ ТЕЩА ЕКС-ГОЛОВИ РДА КУПИЛА ПРИМІЩЕННЯ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ

Днями вирішилась доля будівлі редакції газети «Каховська зоря».

Двоповерхівку в центрі міста «несподівано» викупила 56-річна теща депутата районної ради від “БПП”, екс-голови райдержадміністрації В.Салтикова Людмила Боднар.

Саме вона запропонувала найбільшу з 7 інших учасників ціну – 2,23 млн. грн. Відзначимо, що тим самим родичка екс-голови РДА продемонструвала більшу фінансову спроможність за іншого учасника аукціону депутата райради, що знаходиться на одній з керівних посад підприємства «Чумак» – Олександра Бойко.

Хоч особисто він й не брав участі у аукціоні, та є засновником (з часткою в 70%) фірми «Мангуст –СБ» , яка теж хотіла придбати будівлю.

Відзначимо, що показовим у цій історіє є те, що з 2017 року тодішній голова Каховської РДА Валерій Салтиков не приховував намірів отримати приміщення у центрі міста.

Але в той час він говорив не про себе чи свою тещу, а нібито переживав за потреби району. Коментуючи процес блокування роздержавлення газети він наголошував:

«Каховська РДА не є засновником газети і ми не беремо участі у цьому процесі. Я не приховую, що ми зацікавлені у цьому приміщенні у центрі міста. Це найкраще місце для розміщення ЦНАПу».

Схожі погляди висловлювала і голова району Тетяна Тертична, яка переконувала громадськість в необхідності переведення у приміщення певних районних бюджетних установ.

Разом з тим всі ці розмови одночасно закінчилися, як тільки редакцію газети «Каховська зоря» вдалося виселити з приміщення, як і інших орендарів.

Як результат, ідею використання будівлі для потреб жителів району відкинули, навіть не спробувавши реалізувати, а саму нерухомість викупила теща головного «агітатора» за «покращення» умов праці бюджетників районних установ.

Враховуючи те, що слова районних чиновників та їх дії – поняття полярно протилежні, не здивуємося, якщо й колишню дитячу поліклініку, району бібліотеку та інші будівлі, які ще залишились у районній власності також викуплять «потрібні люди».

Власна інформація.

Дякуємо за відгук!