Під час поминальних днів кладовища в населених пунктах Каховського району будуть закриті

На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням короно вірусної хвороби ( СОУГО-19) в Каховському районі та рішення обласної комісї з питань ТЕБ та НС з метою недопущення розповсюдження короно вірусної інфекції (СШЮ -19) в період з 20 квітня 2020 року по 11 травня 2020 року в населених пунктах району ЗАБОРОНЕНО відвідувати кладовища, крім обрядів поховань з дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту.

Чергувати на входах до цвинтарів будуть представники ГУ Національної поліції.

У разі невиконання даного розпорядження Законом передбачено відповідальність (штраф 17000 гривень.)

За довгі роки у нас склалася традиція – відвідувати могили своїх рідних під час поминальної неділі, після Великодня. Цього року через поширення епідемії коронавірусу та карантинні обмеження будь-які додаткові контакти з людьми можуть бути для нас небезпечними.

Настане час, коли ми усі зможемо прийти до місць поховання дорогих серцю людей,але на даний час давайте згадаємо їх вдома ,в родинному колі та в своєму серці.

Сподіваємось на ваше свідоме відношення до таких вимушених обмежень.

Закликаємо вас залишитись на свята вдома і не виходити на вулицю без крайньої необхідності. Бережіть своє здоров’я ,здоров’я своїх дітей та близьких.

З повагою, голова Каховської районної державної адміністрації Сергій ПЕРЕТЯТЬКО.

Джерело

Дякуємо за відгук!