ДИРЕКТОР ТОВ «ТРОЙКА», НА ЯКІЙ ВИЯВИЛИ ПЕРШИЙ СПАЛАХ COVID 19, ЗАЯВИВ, ЩО РЕЗУЛЬТАТИ ТЕСТІВ БУЛИ ХИБНИМИ

Як ми повідомляли раніше, 26 квітня у Каховці було виявлено перший випадок захворювання на COVID 19. Наступного дня фaхівцями oблaснoгo лaбoрaтoрнoгo центру МOЗ прoведенo 295 ПЛР-дoсліджень нa виявлення кoрoнaвірусу, зa результaтaми яких стало відомо про ще 22 нoві випaдки. Це 22 інфікoвaні людини – прaцівники підприємствa у м.Кaхoвкa, які кoнтaктувaли з хвoрoю жінкoю. Стaн людей зaдoвільний, вoни перебувaють нa сaмoізoляції, під щoденним медикo-сaнітaрним нaглядoм, скaрг не мaють. За результатами тесту від 27 квітня хворобу знайшли і у директора ТОВ “Тройка” Руслана Романенка. Всього на підприємстві інфікованими виявились близько 40 осіб.

В той же час, якимось чином COVID 19 не торкнувся працівників двох інших підприємств, що знаходяться з вищезгаданим на одній території. Не захворів також ніхто з сімей “позитивних” робітників.

12 травня Руслан Романенко повідомив, що вся ця ситуація викликала занепокоєння та підозру у підробці результатів. Першим його допущенням було те, що хтось використовує ситуацію з коронавірусом, щоб залякати та прибрати його, як можливого конкурента на виборах у жовтні.

– Я припустив, що це простий «наїзд». Припустив, і сам же відкинув цю думку, в світі бушує пандемія, реально помирають люди, а хтось використовує це в мерзенних, цинічних цілях? Але, про всяк випадок 29 квітня перездав тести два рази. Раз в ту ж саму державну лабораторію, назвавшись ім’ям мого рідного дідуся. А другий, визвавши виїздну бригаду однієї із приватних клінік. Так само зробив головний інженер та юрист компанії. Для чистоти експерименту. Тільки юрист здала знову під своїм іменем. Здавали тести ПЦР, які начебто правдиві на 100%. Результати прогнозовані: з підставних прізвищ – негативно, в юриста -позитивний. Йдемо на ще одне порушення, за яке готові відповісти, здає юрист ще один тест в держлабораторію під чужим прізвищем, і, о чудо – здорова! І з приватних клінік прийшли результати – коронавірусу не виявлено! Звичайно, я почав ставити незручні запитання всім причетним органам і службам. Повірте, приязно зі мною не говорили, доводили, що можуть бути не точні тести. То нащо ви ними користуєтеся!? А тим більше, що ПЦР- тест є точним і я на даний момент здав їх 7(!) штук. По шести уже є відповіді: перший позитивний, п’ять – негативних, а результат з ще однієї незалежної лабораторії очікую на днях. Точно те ж саме і у двох моїх колег. Та й моїм працівникам, після шуму, який я підняв, повторні тести стали приходити негативні.
Магічне зцілення за сім днів? В мене виникає величезне питання: Що це? – повідомив Руслан Романенко.

В той же час він відкидає глобальні конспірологічні теорії та можливість непрофесіоналізму медиків. Наразі єдиним логічним поясненням підприємець бачить банальну помилку, або спеціальну підміну результату з ціллю нанести збитки, як матеріальні так і репутаційні. Крім самого Руслана Романенко та працівників його компанії постраждав і бренд мінеральної води “Каховка”. Цікаво, якщо описане підприємцем виявиться правдою, хто понесе відповідальність за вказані дії?

Дякуємо за відгук!