ВОЛОДИМИР ІВАНОВ ПІДБИВ ПІДСУМКУ ДІЯЛЬНОСТІ СВОЄЇ КОМАНДИ З ДНЯ НАБУТТЯ ПОВНОВАЖЕНЬ

Народний депутат України Володимир Іванов розповів про кількість опрацьованих звернень громадян, що вдалося опрацювати його команді з моменту набуття повноважень.

Про це він повідомив на своїй офіційній сторінці у соцмережі Фейсбук:

“1855 звернень громадян опрацьовано нашою командою з моменту набуття повноважень.

З них 565 звернень сформовано на особистих прийомах у наших громадських приймальнях, які працюють у кожному районі округу.

Усі отримані звернення опрацьовано та скеровано за належністю до установ, які уповноважені вирішувати те чи інше питання, за необхідності заявникам надано додаткові роз’яснення.

Здебільшого, як показує практика, у зверненнях порушуються наступні питання:
📍соціальний захист населення – 19%
📍питання охорони здоров’я, надання матеріальної допомоги у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем – 19%
📍аграрна політика та земельні відносини – 17%
📍діяльність місцевих органів влади – 10%
📍забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 7%
📍питання комунального господарства – 7%
📍питання цінової політики, підприємництва – 6%
📍питання якості освіти, питання культури – 6%
📍щодо діяльності окремих підприємств та установ – 6%
📍інше – 3%

Найбільша кількість звернень надійшла від жителів Каховки та Каховського району – 28%, найменша – з Верхнього Рогачика та району – приблизно 8% від загальної кількості.

Що стосується результатів, – маємо 12 випадків перерахованих у напрямку збільшення пенсійних виплат (як показує практика, здебільшого проблема полягала у 1) неврахуванні органами пенсійного забезпечення усіх пільг заявника або ж 2) невчасному здійсненні запланованого перерахунку згідно чинного законодавства).

Крім цього, за результатами розгляду звернень ініційовано 21 перевірку щодо можливих порушень трудового законодавства та щодо можливого неналежного виконання місцевими органами влади своїх повноважень.

19 громадян звернулись з питанням встановлення статусу реабілітованого у відповідності до положень Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років». 17 звернень з 19 вирішено позитивно, посвідчення людям видано.

78 громадян отримали матеріальну допомогу на лікування за рахунок коштів або обласного бюджету, або місцевого.

Ще 256 громадян отримали роз’яснення про необхідність доопрацювання пакету документів для отримання допомоги, у разі належного оформлення звернення також очікуємо позитивний результат.

❗️Окремо хотілось би сказати про прохання надати грошову допомогу, з яким до мене звертається велика кількість людей. Скажу щиро: я не роздаю гроші, бо вважаю своїм завданням як народного депутата створити такі умови на майбутнє, аби люди жили в достатку на постійній основі. Я з розумінням ставлюсь до того, що багатьом зараз критично важко, а більшість чекає покращення життя вже сьогодні. Але й водночас я переконаний, що непопулярні реформи без зайвого популізму потрібні зараз як ніколи раніше. І вони не дадуть миттєвого результату. Ми щодня повинні сумлінно виконувати свою роботу, долаючи шалений опір та дезінформацію. І, я вірю, ми це зробимо.

Тому продовжуємо працювати над кожним вашим питанням індивідуально. Як і раніше, кожен виборець 185 округу може звернутись до нашої громадської приймальні у своєму районі або ж направити своє звернення за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5, народному депутату України В.І. Іванову. Електронна адреса для зв’язку – ivanov-vo@rada.gov.ua”, – повідомив нардеп.

Дякуємо за відгук!