ОБЛРАДА СПІВФІНАНСУЄ 11 СОЦІАЛЬНИХ ПРОЄКТІВ. СЕРЕД НИХ – ДВА КАХОВСЬКИХ

29 липня у Херсоні відбувся захист проєктів у рамках проведення обласного конкурсу проєктів громадських організацій, спрямованих на соціальний розвиток суспільства та підтримку молоді області.

За словами голови конкурсної комісії, заступниці голови Херсонської обласної ради Оксани Рукавішнікової, у цьому конкурсному році набагато більше цікавих і, в той же час, актуальних проєктів, що спрямовані на вирішення гострих соціальних питань та проблем.
«За грошову винагороду у 2019 році змагалися 18 громадських організацій, проте лише 15 проєктів відповідали всім вимогам конкурсу. Переможцями стали 6 проєктів, на реалізацію яких з обласного бюджету було виділено 255 тис. грн. Всі проєкти успішно реалізовані», – зазначила заступниця голови Херсонської обласної ради та ініціатор проведення обласного конкурсу.
За інформацією Херсонської ОДА, у 2020 році участь у конкурсі беруть 19 проєктів, представлені 15 громадськими організаціями. Проте у ході захисту два проєкти були зняті їх розробниками, у зв’язку з неможливістю їх реалізації у карантинний період.
Найбільше – 7 проєктів – надійшло за напрямком «Популяризація та формування здорового та активного способу життя», а також «Утвердження патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого Херсонщини» – 5 проєктів. По 3 проєкти – за напрямками «Формування демократичних цінностей та верховенства права у громадян регіону задля їх рівноправного включення до європейської і світової спільноти» та «Створення умов для інтелектуального самовдосконалення громадян, творчого розвитку особистості». І лише 1 проєкт за напрямком «Формування загальнолюдських цінностей, гуманного та відповідального ставлення до довкілля».
Крім переможних проєктів, за рішенням членів комісії іще 100 тис. грн буде виділено на підтримку 5 проєктів з фінансуванням у розмірі 20 тис. грн кожен. Серед них і наш проєкт «Всеукраїнська пошукова військово-­меморіальна експедиція “Нікопольський плацдарм”», ГО «Військово-­патріотичний клуб “Каховка”» та проєкт «Дитячо-­юнацьке військово-­патріотичне таборування “Школа виживання – 2020”», ГО «Каховський військово-­патріотичний клуб “Сокіл”».
Загалом у 2020 році у рамках конкурсу Херсонська обласна рада співфінансує 11 соціальних проєктів на загальну суму 297,5 тис. грн.
«Активність громадських організацій нашої області, креативність та бажання змінити світ на краще – все це відчувалось при проведенні конкурсу. Я красно дякую усім вам за небайдужість, кропітку працю та щире бажання змінювати світ на краще!», – резюмувала заступниця голови Херсонської обласної ради Оксана Рукавішнікова.
Захищав проєкт представник громадських організацій ВПК “Каховка” та ВПК “Сокіл” Вячеслав Пашинський.
“Перемога – це ще не все, все – це постійне бажання перемагати”, – словами Вінса Ломбарді прокоментував перемогу представник організації Володимир Федченко. За його словами, вони вже другий рік поспіль співпрацюють з обласним бюджетом, готують документи та успішно беруть участь у конкурсі. Головне завдання орагнізації – проведення пошуково-­меморіальних експедицій, про які ви мали змогу неодноразово читати на шпальтах нашої газети та інших видань області. Нагадаємо, у ході останньої проведеної експедиції були знайдені останки 30 радянських солдат, багато артефактів тих часів, що дозволило відкрити музей в ПТУ № 14, де зараз виставлено близько 600 експонатів часів Другої світової.

Дякуємо за відгук!