Соціально відповідальний бізнес приходить на допомогу каховчанам

Віталій Немерець разом з Максимом Штефаном, директором інтернет-­провайдера “СмартНет” започтакували соціальну ініціативу — безкоштовно провести інтернет людям, які цього потребують.

Віталій Немерець: “Ми — каховчани, ми повинні один одному допомагати. Якщо в когось немає можливості провести інтернет, а “Смартнет” може це зробити безкоштовно, як соціально-­відповідальний бізнес, чому б не скористатися можливістю? Ми всі хочемо жити в чудовому містечку, де не лише гарні вулиці, а й є щось більше, що поєднує нас — ментальний зв’язок, можна сказати душа міста. Ось такими вчинками, де всі намагатимуться допомогти один одному і народиться наша маленька, але згуртована родина каховчан”.

Максим Штефан: “З 20 серпня цього року наша компанія починає акцію у населених пунктах Каховка та Малокаховка. В цей нелегкий рік, рік дистанційного навчання, та дистанційної роботи, ми йдемо на зустріч людям. Ми пропонуємо безкоштовне підключення та 6 місяців доступу до мережі інтернет у подарунок в обраному тарифі (при сплаті абонентської плати за два місяці) в багатоповерхівках; безкоштовне підключення та 2 місяці доступу до мережі інтернет у подарунок в обраному тарифі (при сплаті абонентської плати за два місяці) в приватному секторі”.

Заяви на підключення по цій акції приймаються до 30 листопада 2020 року! Всі, хто хоче приєднатися та мати якісний зв’язок від компанії СмартНет, дзвоніть за телефонами 0504313333 та 0684313333. Служба технічної підтримки відповість на ваші запитання, та перевірить технічну можливість включення за вашою адресою.

Дякуємо за відгук!