Каховська РДА спростовує інформацію про блокування закупівлі апарату штучної вентиляції легенів

Минулого тижня ряд інтернет ресурсів поширили інформацію про те, що голова Каховської райдержадміністрації Сергій Перетятько і очолюваний ним фінансовий відділ РДА заблокували можливість закупівлі Каховською лікарнею апарату ШВЛ.

— На практиці ця заява ні що інше, як маніпуляція, — кажуть в РДА.

Справа в тому, що чиновники адміністрації насправді не мають безпосереднього стосунку до закупівлі обладнання лікарнею. Так, за пропозицією РДА, необхідні гроші, отримані з державної субвенції, будуть спрямовані на вищезазначене обладнання, але затримка викликана лише необхідністю виконати всі процедурні моменти.

Сесія гроші, з подачі РДА, передбачила, але, через те, що звіт про свою фінансову діяльність лікарня подала всього лише за день до сесії, затвердити його не встигли. Зараз його вивчають фахівці.

Також спеціалісти відзначають, що проблем почати процедуру закупівлі апарату штучної вентиляції легенів — немає. Лікарня може готувати необхідні документи і подавати їх на «Прозорро». Поки вони це зроблять, всі бюрократичні моменти, пов’язані з фінансовими документами, вирішать.

Дякуємо за відгук!