Після відмови міської влади підтримати проєкт гімназії, випускники подарували їй спортивний майданчик

Випускники Каховської гімназії вирішили зробити рідній школі незвичайний подарунок — спортивний майданчик. Про це повідомили на офіційній сторінці навчального закладу в соцмережі Facebook.

— Це ті хлопці, які закінчили школу 10 років тому, ті, які відчували свого часу гостру потребу саме в такому обладнанні, ті, хто знають, що ситуація, на жаль, й досі не змінилася.
Це приклад позиції, приклад культури, приклад розуміння, ставлення і справжньої дружби! Зразок для багатьох, хто не просто може, а й, в першу чергу, повинен піклуватись про наші школи! Випускники Слава Матросов, Максим Сурін, Женя Радченко, Дмитро Пазіков, Андрій Філенко, Вадим і Валентин Помазнюки. Вони не балотуються у депутати чи мери і їм не потрібні наші “голоси”, вони не робили це задля реклами, слави і визнання, вони самодостатні і щасливі у своєму життєвому виборі. Щирі, чесні і скромні! Дякуємо! Також невимовна вдячність Михайлу Матросову, який узяв на себе реалізацію ідеї хлопців на місці, — написала педагог Наталія Пашковська.

Нагадаємо, що в цьому році без можливості до реалізації залишили проєкт “Спортивний майданчик для гімназистів “Мрія”, за яким планувалося побудувати містечко для активних видів спорту та занять на свіжому повітрі на території Каховської гімназії.

Проєкт відхилила конкурсна комісія “Бюджету участі 2020”. Досить дивна дискваліфікація, враховуючи, з одного боку — проблему з відсутністю нормальної спортивної зали у Гімназії, та з іншого — спокійнісіньке та безперешкодне встановлення спортивних об’єктів по інших школах. Відхилили загалом три “освітянські” проєкти.

Що цікаво, люди, причетні до створення цих проєктів, відзначають, що до цього часу в умовах конкурсу не було жодного повідомлення про заборону подачі проєктів, реалізація яких торкалися б закладів освіти. Про них вони дізналися усно вже під час процедури допущення на голосування.

— Комісія міської ради вирішила, що освітянські проєкти — це не для громади міста, тому всі три проєкти було відхилено. Дуже прикро, що діти закладів освіти — це не діти громади, — прокоментував відмову комісії один з учасників “Бюджету участі 2020”.

Дякуємо за відгук!