“Водоканал” визнав відпочинок директора на яхті

Як відомо є п’ять стадій прийняття незручної реальності — відмова, злість, торг, депресія, прийняття. Директор КП “Водоканал”, Володимир Ячменьов, якого нещодавно обурила стаття про його шикарний відпочинок на яхті дійшов до стадії прийняття.

Про це навіть було написано на офіційній сторінці КП “Водоканал” у ФБ. Так, було. Але, каже не за свої гроші, а друзі подарували. Чудові друзі у наших керманичів комунальними підприємствами, де б собі таких знайти — дарують тобі яхту на день весілля.

До речі, той пост він видалив з Фейсбуку. Але ж навіщо? Ви ж кажете, що нічого поганого в цьому немає, але пост видаляєте. Чого ж ви приховуєте свій шикарний відпочинок, який вам подарували друзі?

Тож не переймайтесь, ми нагадаємо! На початку серпня Володимир Ячменьов, директор КП “Водоканал”, провів чудовий день на яхті посеред Дніпра. За відкритими даними година такого відпочинку коштує близько тисячі гривень. Тож цілком вірогідно, що за весь день В.Ячменьов міг витратити більше, ніж середню пенсію каховчанина. Проте, як виявилось за офіційним повідомленням КП “Водоканал”, В.Ячменьов витрачав не свою зарплатню, яка коливається в межах 80 тис гривень, а кошти друзів.

Поздоровляємо директора КП “Водоканал” В.Ячменьова з такими чудовими друзями!

3 thoughts on ““Водоканал” визнав відпочинок директора на яхті

Дякуємо за відгук!