Філіпчук обіцяє…

«У виборах беру участь і не просто беру участь — разом з вами я їх виграю!», — гучно повідомляє депутат Херсонської обласної ради Павло Філіпчук. І тут же обіцяє: «… Я не буду вас купувати. З однієї причини: тому що поважаю і не хочу принижувати передвиборчими подачками»… і тут же обманює.

Зрозуміло, П.Філіпчук не хоче згадувати недавнє минуле, коли він роздавав подарунки — і на виборах до Верховної Ради у 2019 році (напевно у багатьох каховчан в будинках стоять чашки з його прізвищем), і на виборах мера в 2015 році.

Тому, цілком ймовірно, що публічними запевненнями про відмову від подарунків, П.Філіпчук просто захищається від можливої ​​кримінальної відповідальності за підкуп. Новий закон про вибори прямо забороняє дарувати подарунки і розцінює це, як підкуп виборців, за що передбачена кримінальна відповідальність. Тому на словах він може говорити одне, а на ділі — зовсім інше. Втім, не вперше.

До речі, проти П.Філіпчука навіть було відкрито кримінальне провадження саме за фактом підкупу виборців на виборах в 2015 році. Тоді, кандидат в депутати, Павло Філіпчук, активно роздавав виборцям подарунки про що публікував звіти в газетах.

Новокаховська поліція проводила розслідування за п’ятьма епізодами підкупу виборців на суму 6,4 тисяч гривень. Загальна кількість витрачених грошей на підкуп невідома, але сума 6,4 тисяч є задокументованою, тому розслідування проводиться саме в рамках цих п’яти епізодів.

Якби справу передали в суд, Павло Філіпчук міг бути покараний позбавленням волі до чотирьох років. І назавжди забути про вибори.

Та статус депутата обласної ради допоміг: його політична активність і постійні скандали допомогли йому захиститись від кримінального покарання. І напевно знайдуться люди, які йому повірять.

Цікавий парадокс нашого суспільства. Вся країна впевнена, що потрібно садити політиків, щоб люди жили добре, але як тільки проти якогось політика починаються слідчі дії, він відразу ж заявляє про політичні переслідування і відбувається диво — люди йому вірять!

До речі, саме страх перед “воскресінням” кримінальних проваджень штовхає П.Філіпчука йти на ці вибори, а не турбота про людей.

Для інформації
Павла Філіпчука виключили з ОПЗЖ, він вже не є керівником міської організації цієї партії. Відзначимо, що П.Філіпчука так само вигнали з “Партії регіонів” у далекому 2012 році. Його так само примусово виключили з ПР за “діяльність по дискредитації партії”. Цікаво, що напередодні виключення П.Філіпчука з партії він був помічений на новенькому автомобілі BMW, вартість якого складає близько 20 тисяч доларів. Тож, можливо, його виключення може бути пов’язане з фінансовими махінаціями.

One thought on “Філіпчук обіцяє…

  • Татьяна Якименко
    15.09.2020 о 16:38
    Permalink

    Все хорошие когда балатируются,обещают многое,но когда добираются до кормушки сразу забывают о том,что обещают.Не верю никому,все продажные.

    Відповідь

Дякуємо за відгук!