«Влада» і «відповідальність»

«Влада» і «відповідальність» для мене – слова синоніми, а тому, приймаючи рішення знову балотуватись у депутати, я довго зважувала всі «за» і «проти» цього надвідповідального рішення, адже один депутат — це представник більш як тисячі каховчан, які саме на тебе покладають відповідальність за майбутнє громади. І саме майбутнє громади має стати в пріоритеті над всіма інтересами і, перш за все, власними.

Повірте, це непроста задача і, як показує мій 5-річний досвід депутата, далеко не кожен депутат може витримати цей іспит владою, представляти інтереси своїх виборців у перевазі над власними: власним часом, власними інтересами і добробутом.

Думаю, за всі ці 5 років наші каховчани не раз бачили статті про депутатів, які забули про свою відповідальність перед тими, хто їх обрав, а голосували та приймали рішення тільки задля власного добробуту: високих посад, надпремій, просування власного бізнесу та інших матеріальних благ за рахунок бюджету, тобто за наш з вами рахунок.

За свою каденцію мені не соромно, оскільки наша команда депутатів БАТЬКІВЩИНИ витримала тиск влади: не продалась за посади і привілеї. Будучи депутатами МИ не були байдужими до проблем людей, які до нас звертались, і реалізували багато проєктів, які ставили за мету в 10 пунктах БАТЬКІВЩИНИ, зокрема – це: реконструкція парку по Панкеєвській; розширення дороги біля Каховської центральної лікарні з встановленням освітлення вздовж дороги; влаштування тротуарних доріжок від гімназії до Сосновки; співфінансування ремонту покрівель; асфальтування внутрішньо будинкових доріг в Свєтлово та доріг на Щемилівці; кіно під відкритим небом, оновлення зупинок транспорту – це між іншим також наші проєкти, які, як і багато інших, мер видає за свої; роздільне збирання сміття – пластику; встановлення світлодіодних ламп по місту; зміна регулювання дорожнього руху (встановлення нових світлофорів та зміна схеми організації дорожнього руху); запровадження муніципальної поліції; впровадження програми регулювання безпритульних тварин.

Зізнаюсь, що в депутатстві у мене було багато розчарувань: чвар, брехні, свавілля та бездіяльність армії бюрократів виконкому, політичних інтриг, продажних депутатів, які тягнуть наше місто на дно…

Але завжди, намагалась бути вищою цієї «чорноти» та достойно і відповідально представляти інтереси тих, хто мене підтримав, хто проголосував за мене і нашу БАТЬКІВЩИНУ.
Вважаю, що справи важливіші за слова, не люблю хизуватися, тому і не роблю селфі для Фейсбуку з приводу кожного реалізованого проєкту, але я відповідальна і розумію, треба йти далі і не зупинятися на досягнутому, є ще багато напрямків та проєктів, які вкрай потрібні нашій громаді і їх мають реалізовувати саме відповідальні, надійні, непродажні депутати.
Саме це і стало вирішальним при прийнятті мною рішення балотуватись у депутати наступного скликання, бо Каховка — місто мого дитинства і я хочу, щоб Каховка стала містом нашого майбутнього, бо КАХОВКА — це наша БАТЬКІВЩИНА!

ТЕТЯНА ГОНЧАРОВА, депутат Каховської міської Ради.

One thought on “«Влада» і «відповідальність»

Дякуємо за відгук!