Офіційна заява щодо ситуації в Каховці

Звертаюсь до всіх каховських прихильників партії “Опозиційна Платформа За Життя”.

Шановні мої однодумці! напередодні місцевих виборів наша партія пішла на важливий та виважений крок — ми відмовились від старих та дискредитованих політиків, а тому позбавили Павла Філіпчука членства в партії.

Я офіційно заявляю, що Павло Філіпчук не має права робити жодних заяв від нашої партії.

Це принципова позиція партії. Причина такого рішення в нерозбірливості П.Філіпчука у методах отримання влади та посад. Павло Філіпчук неодноразово порушував позицію партії та входив у перемовини з Андрієм Дяченко, представником БПП у Каховці.

Так, завдання партії отримати владу заради реалізації інтересів своїх виборців, але нам не потрібна влада за будь-­яку ціну, заради якої доводиться поступатись своїми принципами.
Саме тому, провівши ретельне розслідування всіх обставин домовленостей між Павлом Філіпчуком та Андрієм Дяченко ми дійшли до висновку — нам не потрібні люди, які своїми діями дискредитують партію. Нам не потрібні “перемоги” ціною поступок нашим ідеалам боротьби за мир.

Не може бути індульгенції жодній особі, не дивлячись на її минулі досягнення, якщо ця людина поступаться принципами нашої партії.

Партія Опозиційна Платформа За Життя офіційно заявляє про висунення на посаду голови Каховської Громади, Ірину Гончарову. Партія оновлюється. І це — чудово!

Єгор Устінов, голова обласної організації ОПЗЖ.

One thought on “Офіційна заява щодо ситуації в Каховці

Дякуємо за відгук!