У ЧОРНОМОРІВКУ ПОВЕРТАЮТЬ ПИТНУ ВОДУ, ЦЕНТРАЛІЗОВАНИЙ ВИВІЗ СМІТТЯ ТА ПОЛІПШУЮТЬ АВТОБУСНЕ СПОЛУЧЕННЯ

Про це йшла мова під час зустрічі міського голови Віталія Немерця та його заступників Галини Лобунько та Галини Гондарєвої з мешканцями села.

Беззаперечно, головна проблема Чорноморівки останніх років — відсутність доступу населення до питної води. Частково проблему вдалось вирішити ще восени минулого року, коли за домовленістю з нинішнім керівництвом громади, місцевий підприємець Юрій Біліченко надав безперешкодний доступ до свердловини, що знаходиться на його виробництві.

Найближчим часом, реалізують і підвіз води на територію села. За словами Віталія Немерця, це вимушений тимчасовий захід, допоки вирішується питання з свердловиною безпосередньо у Чорноморівці. За словами старости села Володимира Гузя, технічна документація по розробці свердловини почала розроблятися ще до вступу села у Роздольнянську громаду. Але й після цього питання так і залишилось відкритим. Наразі проєкт пройде експертну оцінку, адже за роки лежання на полиці, його доведеться оновлювати. Втім, остаточно закрити питання обіцяють вже у цьому році.

Щодо інших змін, то вже з 15 лютого у селі почнуть працювати соціальний працівник, з’явиться можливість оформити прописку, виписку тощо та розпочне роботу інспектор з благоустрою. Крім того, місцеве комунальне підприємство почне централізовано збирати сміття по подвір’ям. Спочатку у тестовому режимі, для відпрацювання зручної для мешканців схеми вивозу побутових відходів.
На запрошення міського голови з селянами приїхав поспілкуватися й представник перевізника “Каховского АТП 16506” Віра Мурашкіна, яка вислухала всі пропозиції мешканців та пообіцяла переглянути графік, за яким ходять транзитні автобуси через Чорноморівку.

Дякуємо за відгук!