Новокаховчанин виборов путівку на Олімпійські Ігри в Токіо

Спортсмен із Нової Каховки Гліб Піскунов приєднався до легкоатлетів Херсонщини, які будуть представляти Україну на Олімпійських Іграх в Токіо.

Чемпіон юнацьких Олімпійських ігор – 2014 року з метання молоту, чемпіон світу – 2015 року серед юнаків, срібний призер чемпіонату Європи – 2016 року серед юнаків, чемпіон Європи – 2017 року серед юніорів новокаховчанин Гліб Піскунов вже цього року здобув чергову перемогу.

Нещодавно завершився відкритий чемпіонат Молдови з метань, на якому Гліб виборов  золоту нагороду. 22-річний молотобоєць одразу в першій спробі послав снаряд на позначку 77 м 72 см, чим не лише покращив свій особистий рекорд більше, аніж на 2 метри, а й перевищив норматив для відбору на Олімпійські Ігри в Токіо на 22 см та став володарем найкращого результату сезону в світі.

Тренує відомого у всьму світі спортсмена його батько, заслужений тренер України Едуард Піскунов.

Доречно нагадати, що Гліб Піскунов став третім учасником майбутньої Олімпіади серед новокаховських спортсменів. В Токіо вже забронювали путівки заслужений майстер спорту зі стрільби з лука Анастасія Павлова та майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Ірина Новожилова. Для Ірини це вже четверта Олімпіада в її спортивній кар’єрі.

Джерело

Дякуємо за відгук!