Заборонити продаж алкоголю вночі хочуть у Каховці

Попередньо це рішення планують затвердити навесні.

Заборонити продаж вина, пива та інших алкогольних і слабоалкогольних напоїв в нічний час хочуть у Каховці. Відповідний проєкт рішення міськради оприлюднений на офіційному сайті територіальної громади. У ньому йдеться про те, що заборона діятиме щодня з 23.00 до 06.00 години ранку, враховуючи вихідні та свята, на всій території міськради, включаючи Коробки, Роздольне, Малокаховку, Чорноморівку та Вільну Україну.

— Оскільки проєкт цього рішення є регуляторним актом, ми звернулись до людей з проханням надати нам свої зауваження і пропозиції. Після цього ми обговоримо його з представниками бізнесу і винесемо на розгляд міськради. Орієнтовно це буде навесні, — прокоментувала секретар Каховської міськради Ірина Гончарова.

За її словами, зараз на території громади в нічний час працює лише декілька магазинів, які продають алкоголь.

— Рішення пов’язано з тим, що до нас надходить багато скарг від жителів прилеглих будинків, переважно, в житломасиві Свєтлово. Біля нічних магазинів там розпивають спиртне, трапляються бійки. Тому ми хочемо навести лад, — пояснила Ірина Гончарова.

Як доповнив міський голова Каховки Віталій Немерець, при розробці цього проєкту рішення враховувався досвід сусіднього Таврійська, де подібну заборону на продаж алкоголю вночі запровадили раніше.

— Таке рішення ми прийняли приблизно рік тому, коли в Україні почався карантин через ковід-19, — розповів міський голова Таврійська Микола Різак. — Ця заборона спочатку викликала невдоволення у представників місцевого супермаркету, але потім вони змирились. Жодних нарікань зараз ми не маємо. А після приєднання до нас колишніх сільрад заборона поширилась на всю територіальну громаду разом із Чорнянським, Кам’янським і Новокам’янським старостатами.

Олег БАТУРІН. Джерело

7 thoughts on “Заборонити продаж алкоголю вночі хочуть у Каховці

 • Сергей Викторович Покотылюк
  16.02.2021 о 19:36
  Permalink

  Да здравствуют самогонщики, нелегальные точки по продаже фальсификата и торговля водкой таксистами как при Горбачёве ! Список этих инициаторов и список кто за это проголосовал в студию ! Народ должен знать своих героев !

  Відповідь
  • Сергей Викторович Покотылюк
   18.02.2021 о 01:48
   Permalink

   У кого то ночной ганделык и там продаётся алкоголь. Один из местных депутатов совладелец ночного клуба. Он и раньше этим занимался — всячески запрещал продажу алкоголя ночью — думает у него продажи вырастут ))))

   Відповідь
 • Iryna Mahneva
  16.02.2021 о 19:50
  Permalink

  Интересно,почему такой период? Знаю,что в некоторых странах Европы спиртное во время карантина не продают после 20.00-любое спиртное.Если мы за здоровых детей,крепкие семьи и безопасную среду,то максимально продажа может быть до 21.00.И всё:кто хотел снять напряжение после работы-снял и за продолжением банкета не пошел!И это важно.А в 6 утра-это для кого? Для идущих на работу?!У нас разрешено работать в состоянии опьянения? Или кто-то отмечает днюху с 6-ти? Ну да,идешь утром в 8.00 мимо АТБ на Светлово (и школьники идут примерно в это же время) и стоят на разогреве уже…До коли мы будем это наблюдать?Продажа может быть не раньше,чем дети уйдут по школам ,а родители по работам.

  Відповідь
 • Артур Ралко
  19.02.2021 о 13:27
  Permalink

  Вырастут объемы выгона самогона и больше ничего, а если учесть, что начнут толкать различные подделки, то мы будем иметь прирост к смертности, но всё спишут на сердце, коронавирус и т.д.,, а кому интересно расследовать такие дела?!

  Відповідь

Дякуємо за відгук!