У Коробках місцевий комунгосп залишили без засобів до існування та документації

Про це повідомив новий керівник Коробківської СКП Едуард Блищик.

За його словами, наразі планується повна перевірка фінансової звітності підприємства. Однак, цей процес значно ускладнився через відсутність документації. Виявилось, що в штаті СКП числився “головний бухгалтер”, який насправді працював лише на папері. За нього робилися всі внески, податки і. д., а сама ця людина працювала в той час в іншому населеному пункті, не виконуючи ніяких обов’язків на підприємстві с.Коробки. Однак, за дивним збігом обставин, при зміні керівництва, цей фіктивний бухгалтер звільнила сама себе, своїм підписом, а на підприємстві зникли всі фінансові звітності та внутрішня документація. За даним фактом наприкінці січня було зареєстровано заяву до поліції, з проханням відкрити кримінальне провадження. Крім цього, за словами нового керівника Коробківської СКП підприємство знаходиться в жахливому стані.

— На балансі є декілька транспортних засобів, але всі вони швидше нагадують металобрухт та каркаси від авто, ніж нормальну техніку, — повідомив Едуард Блищик.

За його словами, вже після перевірки можна буде казати, чи виділялися взагалі кошти на підтримання матеріальної бази СКП і якщо виділялися, то куди вони зникли.

Дякуємо за відгук!