ПОЛІКЛІНІКА ПЕРЕЇДЕ НА СВЄТЛОВО?

Принаймні, таку пропозицію висловило керівництво лікарні перед місцевими депутатами, які й приймуть остаточне рішення про подальшу долю будівлі в центрі міста. Крім фінансової складової, причиною для переміщення директорка лікарні називає і логістичні переваги, які виникнуть, якщо більшість медичних кабінетів розміститься у так званому “медичному містечку”, що знаходиться біля основних корпусів Каховської Центральної лікарні на Свєтлово.

За словами Олени Мазур, після проведення аудиту виявилось, що деякі приміщення використовуються не ефективно. Найбільші проблеми пов’язані з триповерховою поліклінікою на вулиці Михайла Жука, яка задіяна лише на половину. В той же час, комунальні платежі доводиться платити за всю будівлю. Щодо місця подальшого розміщення проблем виникнути також не повинно, адже й на Свєтлово вистачає вільних приміщень:

— Це буде зручно й для пацієнтів, яким не доведеться для проведення якихось досліджень і проходження вузьких спеціалістів їхати через усе місто: всі послуги надаватимуться в одному місці, — вважає Олена Борисівна.

Лабораторію, яка необхідна для обслуговування центру первинної медико-санітарної допомоги, залишать, а вивільнені таким чином приміщення адміністрація лікарні пропонує перетворити на гуртожиток для лікарів. Однак, як і у випадку з старими ідеями переобладнання інших вільних медичних будівель — де брати на це кошти та скільки їх знадобиться, навіть припустити складно.

Але і без цього переїзд поліклініки виглядає туманною перспективою, принаймні найближчим часом. Невідомо, чи готові до такого кроку депутати, враховуючи, що існує висока ймовірність того, що після переїзду, коштів на переобладнання приміщень не знайдуть. Що буває із залишеними без нагляду на роки будівлями ми, на жаль, знаємо: вони або продаються, або стають аварійними й все одно продаються, але вже за безцінь.

Дякуємо за відгук!