Виконком перерозподіляє кошти: реконструкція набережної дешевшає на мільйон

Вивільнені з реконструкції кошти відправлять на проблемне КП “Каховське транспортне підприємство”. Про це йдеться у змінах до “Програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховської територіальної громади на 2021 рік”, прийнятих 16 лютого на засіданні виконкому міської ради.

Нагадаємо, минулої осені, на проєкт відновлення набережної передбачили 9 млн грн, однак, як відзначали депутати, це лише частина необхідних на це коштів. В той же час зменшення цієї суми не означає, що від робіт взагалі відмовляться, хоча й такі випадки каховчанам відомі. Так, для прикладу, кошти на проєкт по реконструкції паркової зони по вул.Миру декілька років поспіль передбачалися в бюджеті, але кожного разу до кінця року їх перерозподіляли на інші цілі.

За словами начальника фінансового управління міськради Олександра Гончарова, вищезгаданий мільйон перерозподілять на видатки КП “КТП”. Згідно програми планується придбати новий газовий котел для адмінбудівлі СК “Олімпійський”, міні АЗС (200 тис грн), роторну косу, бензокосилки, мототримери, два біотуалети, бочку для перевезення води та ін.
Крім того, документом передбачено майже 300 тис на ремонт кабельних мереж (вул.Панкеєвська, Мелітопольська), та майже 5 млн грн на підтримання у належному стані існуючої мережі автомобільних доріг. В тому числі кошти підуть і на озеленення.

Також було підраховано, що на підтримання діяльності закладів охорони здоров’я громади необхідно щонайменше 6,2 млн грн. З них на оплату комунальних послуг та енергоносіїв для Каховської ЦМЛ передбачили 4,7 млн грн, і решта в 1,4 млн грн підуть на поточні видатки для КНП «Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Дякуємо за відгук!