Кримінальні пригоди каховського альфонса

У Каховці тепер уже колишній воротар місцевої футбольної команди не зміг подолати тяжіння до алкоголю, і завершив кар’єру у великому спорті достроково. Не знайшов він і вакансії тренера, бо ніхто не хотів брати у наставники молоді пияка. Годувальником родини 42-річний екс-футболіст бути перестав, тож його ще й дружина з хати вигнала. Від безвиході чоловік і подався у приймаки до одиноких жінок свого віку, аби мати дах над головою та не турбуватися про харчі. 

Тактику обрав просту: грошей на квіти й залицяння у нього не було, тож просто заводив знайомство із городянками, й пропонував допомогу по господарству. Довівши, що руки в нього ростуть з правильного місця, і роботи він не цурається, «наречений» залишався на ніч, потім  на постійне проживання. А за місяць-другий тікав, прихопивши «на пам’ять про велику любов» якісь дрібнички, на кшталт інструментів. Обікрадені жінки на нього зазвичай не скаржилися: чи то завданий збиток був несуттєвим, чи то сподівалися на повернення коханого, чи не хотіли скандального розголосу. Так кар’єра провінційного альфонса й тривала майже два роки. Та з останньою «дамою серця» він проколовся. Пішов від неї не з порожніми руками, а нахабно прихопив її банківську картку, з якої зняв шість тисяч гривень. Ще й забрав мобільний телефон господарки!

Для неї такі втрати були відчутними, й пробачати злодійкуватого кавалера вона не збиралася. Отримавши заяву про злочин, оперативники відділення № 1 Каховського районного відділу Національної поліції заходилися шукати екс-футболіста. І знайшли його…в колишньої дружини. Щоправда, грошей обдуреній коханці він не повернув, тож за крадіжку відповідатиме по закону. Поліцейські встановили особи ще трьох городянок, чиє майно привласнив колишній «бойфренд», але висувати йому якісь претензії жіночки відмовилися навідріз…

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.  

Дякуємо за відгук!