Директора КП«КТП» Артема Трофімчука судитимуть за корупцію

Працівниками Управління стратегічних розслідувань обласної поліції було складено одразу три протоколи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, стосовно депутата Каховської міської ради.

Мова йде про скандально відомого директора КП «Комунальне транспортне підприємство» Артема Трофімчука. За матеріалами слідства, він, в порушення вимог, передбачених Законом України «Про запобігання корупції», тричі (!) прострочував терміни подання щорічної декларації: у 2016, 2017, 2019 роках.

За нашою інформацією матеріали по цій справі вже передані до суду.

Нагадаємо, що на початку року Трофімчук вже потрапляв до скандалу, пов’язаного з корупцією. Після перевірки фінансової звітності підприємства, яке він очолює, його запідозрили в участі у незаконному виведенні більше 3 мільйонів гривень з КП “КТП”.

За словами представників міської ради, Трофімчук демонстративно затягує процес перевірки на підприємстві та уникає зустрічей з ними.

Матеріали по вищезгаданим порушенням, що були знайдені на підприємстві, були направлені до правоохороних органів раніше. Наразі на КП “КТП” проводять перевірку незалежні експерти спільно зі спеціально створеною депутатською комісією.

Дякуємо за відгук!