У Каховці затвердили програму співфінансування ремонту ліфтів

Згідно з Програмою у 2021 році мешканці каховських багатоповерхівок мають зібрати для участі у програмі не менше 50% від вартості, заявленої у кошторисі, а місто відшкодує решту.
Для реалізації програми спочатку визначать перелік всіх об’єктів житлового фонду, які потребують капітального ремонту у поточному бюджетному році. Після погодження депутатськими комісіями та визначення обсягів можливого фінансування проєкту, списки будинків, що підлягають під ремонт, затвердять.

Підставою для проведення робіт із заміни чи ремонтів ліфтів є акт технічного стану ліфта, підписаний балансоутримувачем та обслуговуючою організацією, яким визначається необхідність виконання ремонту, модернізації або реконструкції ліфта.

Наступний крок залежатиме безпосередньо від власників будівель, які, на основі цих списків, повинні будуть провести загальні збори ОСББ, або житлового кооперативу з приводу умов проведення капітального ремонту ліфтів у їхньому будинку.

Капітальний ремонт ліфтів може бути проведено виключно за згоди двох третин від загальної кількості всіх співвласників, а в разі, якщо статутом не передбачено прийняття таких рішень, — більшістю голосів.

Дякуємо за відгук!