Влітку анонсують збільшення кількості поїздів на Херсонщину

Додаткові потяги курсуватимуть до станцій Херсон і Новоолексіївка.

Збільшити кількість поїздів, які курсують до Херсонщини, планують в облдержадміністрації.

“Влітку призначені додаткові потяги, які прямуватимуть за маршрутами Львів – Херсон, Київ – Херсон, Чернігів – Херсон, Запоріжжя – Херсон, Харків –Херсон (через Полтаву). Також розглядається можливість запуску поїздів за напрямками Суми – Херсон, Ковель – Херсон через Луцьк і Рівне. Також на літній період призначатимуться дві пари приміських потягів Дніпро – Генічеськ. Загалом на літній період до Генічеська прямуватимуть додатково 9 пар поїздів”, — повідомив перший заступник голови Херсонської ОДА Дмитро Бутрій.

За його словами, для зручності відпочиваючих уже змінено графік руху поїзду Київ — Новоолексіївка: влітку він прибуватиме на першу колію залізничного вокзалу о 8:05 ранку.

“Разом із тим, є доцільним призначення нових напрямків, які б ефективно сполучали Херсонську область із Чернівецькою, Черкаською та Кіровоградською областями. Тим більше, що в 2021 році прогнозується збільшення кількості відпочиваючих, то є потреба у збільшенні кількості потягів до залізничних станцій Херсон та Новоолексіївка”, — додав Дмитро Бутрій.

Через пасажирські залізничні вокзали Херсона та Миколаєва щороку здійснюється перевезення близько 3 млн пасажирів.

Олег БАТУРІН.

Джерело

Дякуємо за відгук!