Народний депутат Володимир Іванов обговорив з міським головою Віталієм Немерцем реконструкцію дороги на Коробки

Як ми повідомляли раніше, у січні депутати обласної та міської ради від партії “Слуга народу”, направили лист до облдержадміністрації з проханням включити ділянку дороги “Каховка — Коробки — Червоний Поділ” до цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг, яка діятиме до 2022 року.

23 березня у міськраді пройшла зустріч міського голови Віталія Немерця з народним депутатом України Володимиром Івановим, який пообіцяв докласти зусиль для виділення фінансування на проведення цих робіт. В зв’язку з перекриттям дороги через Таврійський міст, пасажиропотік по ділянці дороги, що поєднує Каховку з Коробками, зріс в рази, а якість покриття на ньому, обґрунтовано заслуговує на критику.

Тож вирішити проблему обіцяють швидше, ніж планувалося раніше. Наразі відомо, що згадану ділянку вже включено до переліку об’єктів, що відремонтують у рамках “Програми розвитку автомобільних доріг”. Вже в квітні там планують провести ямковий ремонт, а вже наступного року — капітальний, в рамках програми “Велике Будівництво”.

Також народний депутат обговорив із заступниками міського голови низку питань про перспективи розвитку освітньої, медичної сфери, комунального господарства. Зокрема, на зустрічі окреслили план заходів щодо створення ліцею на території Каховської громади та забезпечення його матеріально-технічною базою…

Особливо Володимир Іванов загострив увагу на проблемі Каховського полігону твердих побутових відходів, пообіцявши допомогти у її вирішенні.

One thought on “Народний депутат Володимир Іванов обговорив з міським головою Віталієм Немерцем реконструкцію дороги на Коробки

  • Костя Кутецкий
    25.03.2021 о 23:14
    Permalink

    Давайте дорогу на Коробки делать,и сразу на Раздольное.И тогда нужно пускать паром,Каховка ,Новая Каховка,Потому как через магистральный канал,уж очень далеко будет)))

    Відповідь

Дякуємо за відгук!