В Україні створили Меморіал пам’яті медичних працівників

Благодійний фонд «Здоров’я українського народу» став ініціатором створення цифрового Меморіалу медичних працівників, загиблих від COVID-19.

Мета створення цього Меморіалу – вшанувати пам’ять лікарів, медсестер та інших медичних працівників, які стали своєрідною першою лінією фронту у боротьбі з коронавірусною інфекцією.

Подібні онлайн-меморіали вже створено у деяких країнах світу, зокрема – у США. Однак в Україні досі не існує уніфікованого реєстру лікарів, що загинули від коронавірусної інфекції. Варто зазначити, що велика кількість із цих медичних працівників інфікувалися на робочому місці, рятуючи життя, докладаючи усіх зусиль, щоб вберегти пацієнтів… Але, на жаль, не всі з них змогли врятувати самих себе.

За посиланням https://www.virus19.rip/ кожен охочий може додати інформацію про знайомого, родича або колегу медпрацівника, натиснувши відповідну кнопку та заповнивши коротку форму.

Ініціатори створення Меморіалу закликають усіх небайдужих долучатися до проекту та додавати інформацію про загиблих. Адже це – спосіб вшанувати та не забути героїв, які віддали своє життя, рятуючи інших.

Дякуємо за відгук!