У місті оновлюють програму регулювання чисельності безпритульних тварин

На її виконання у 2021 році передбачають 200 тис грн. Таку ж суму планують виділити й у наступні два роки.

Основною метою Програми є зменшення кількості безпритульних тварин у місті на основі гуманного та відповідального ставлення до них, масова реєстрація домашніх тварин, адаптація безпритульних тварин, забезпечення громадського контролю за дотриманням правил утримання домашніх тварин, вживання заходів щодо захисту тварин, створення безпечних та комфортних умов життя людей та співіснування людей, котів і собак у місті.

Згідно програми, безпритульних тварин будуть відловлювати, стерилізувати та вакцинувати від інфекційних захворювань. Після стерилізації їх повертатимуть до ареалу колишнього перебування чи під опіку фізичної або юридичної особи.

Нагадаємо, що протягом 2016–2019 рр ГО «Поспішайте робити добро» самостійно стерилізувала собак у Каховці, та цього виявилось недостатньо, оскільки заходи проводились за власний кошт членів організації і добровільні пожертви жителів міста. Але проведена робота дала можливість побачити позитивні результати.

У 2018 році Каховська міська рада прийняла Програму гуманного регулювання чисельності тварин, на яку були виділені кошти з міського бюджету. Роботи протягом 2018–2019 років виконувала “Громадська організація “Таврійське товариство захисту тварин”. Керівником і співзасновником якої є депутат Каховського міськради О.Тернавський. Але, з невідомих причин, фінансування програми зупинили. В свою чергу, допомогу у реалізації програми свого часу пропонували й у державному підприємстві Каховська районна лікарня ветеринарної медицини, що могла надати найнижчі ціни на цю послугу.

Дякуємо за відгук!