Обіцяні автобусні зупинки у Коробках вже встановлюють

Наприкінці 2020 року ми вже писали про те, що в сільских радах Каховської ОТО після об’єднання в одну громаду, новопризначені старости змогли знайти “економію” в бюджетах та виділити кошти на проєкти, запропоновані жителями населених пунктів. Одною з обіцянок було встановлення нових автобусних зупинок у Коробках.

Одразу після новорічних свят староста села Григорій Петрович Івасішин приступив до виконання обіцянки і 11 січня роботи розпочались.

Нові зупинки мають захистити мешканців села, які очікують автобус, від примх погоди. Вітер, сніг, або злива, палючі промені літнього сонця тепер не будуть завдавати такого дискомфорту очікуючим як-то було ще донедавна.

Крім того, за наявною інформацією Григорій Івасішин, після прохання коробчан, провів плідні переговори з керівництвом Каховського АТП та домовився, що з 11 січня останній автобус на Коробки буде відправлятись о 17.15 з каховського автовокзалу. Таким чином, коробчанам, які працюють в місті та не мають власного транспорту, не доведеться витрачатися на таксі, та матимуть можливість без перепон повернутись додому на рейсовому автобусі.

Дякуємо за відгук!