Матеріальна допомога на лікування — жителям Каховської громади

У зв’язку з утворенням Каховської міської територіальної громади, прийнято рішення виконавчого комітету від 19.01.2021 № 22 «Про затвердження Положення та складу комісії по соціальному захисту населення при виконавчому комітеті Каховської міської ради».

Положенням передбачено Порядок надання матеріальної допомоги на лікування. Право на отримання одноразової матеріальної допомоги мають громадяни, які є мешканцями Каховської міської територіальної громади, зареєстровані та фактично проживають на території громади; внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб та фактично проживають на території Каховської міської територіальної громади.

Одноразова матеріальна допомога надається мешканцям територіальної громади, один раз протягом календарного року.

Розмір матеріальної допомоги на лікування:

  • на стаціонарне лікування –1000 грн.;
  • на лікування онкологічних хвороб (оперативне лікування, хіміотерапію та променеву терапію) — 7000 грн.;
  • на стаціонарне лікування серцево-­судинних захворювань (інфаркт, інсульт, виявлені вперше або повторно) — 3000 грн.;
  • на проведення ендопротезування — 4500 грн.;
  • на проведення стентування — 4500 грн.;
  • на інші оперативні втручання — 2000 грн.

Одноразова матеріальна допомога на лікування надається на підставі заяви на ім’я міського голови та наступних документів: копії виписки з лікувального закладу, виданої в поточному році; копії паспорта (сторінки 1,2 та сторінки, де зазначено останнє місце реєстрації), копія ІD‑карти з обох сторін (до неї копія довідки щодо реєстрації місця проживання); копії ідентифікаційного коду; довідки з реквізитами банківського рахунку, виданої в поточному році.

При собі мати оригінали документів. За більш детальною інформацією звертатися до секретаря комісії по соціальному захисту населення — кабінет № 109 управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради, вул.Велика Куликовська, 103. Тел. 4-29-59.

Графік роботи: понеділок — четвер з 8.00 до 17.00 (перерва — з 12.00 до 12.48), п’ятниця — з 8.00 до 16.00 (перерва — з 12.00 до 12.48).

Дякуємо за відгук!