Місто витрачало по 600 тисяч гривень в рік на діяльність видання колишнього мера

Попри прогнози по дефіциту бюджету міста в останні роки, що спричинили скорочення соціальних виплат, мерія – з легкої руки депутатів – не відмовлялася від коштовного піару.

Так, в ході внутрішньої перевірки виконкому та комунальних підприємств міста, спеціалісти підрахували, скільки коштів витрачали платники податків на “висвітлення діяльності” органів влади та установ.

Тільки за 2020 рік на ці цілі “Каховським новинам” було перераховано близько 600 тисяч гривень. З них КП “Каховська керуюча компанія” — 95 тис грн, КВУ “Каховський водоканал” – 150 тис грн (згідно договору), КПТМ «Каховтеплокомуненерго» — 100 тис грн, управління освіти — 60 тис грн, виконком — 70 тис грн, КП “Каховське транспортне підприємство” — 109 тис грн.

Відзначимо, що згідно наявних актів виконаних робіт, на деяких підприємствах, вартість розміщення матеріалів в виданні колишнього міського голови подекуди була завищена майже в тричі, ніж середньо ринкова ціна за подібні послуги. Крім того, частина з вищезгаданих підприємств мала проблеми з погашенням заборгованості за зарплатню власних робітників, або, як у випадку з КПТМ «Каховтеплокомуненерго» 23 млн. грн власних боргів.

Дякуємо за відгук!