У місті створюють комфортний простір для відпочинку городян біля води

Міська влада звернулася до підприємців міста з пропозицією з одного боку — надати всім охочим умови для розвитку малого бізнесу на території прибережної зони на Свєтлово, “в обмін” на благоустрій та перетворення його на комфортний простір для відпочинку.

Нещодавно стало відомо, що ініціатива отримала підтримку серед каховчан і роботи по благоустрою пляжу вже розпочались.

7 травня спеціальна техніка проводила рекультивацію та вирівнювання пісчаного покриття, санітарне обрізання зелених насаджень та планування на місцевості різних зон відпочинку, які будуть розміщені на цій ділянці.

За підтримки місцевих підприємців, на пляжі планується розмістити волейбольний та футбольний майданчики, точки продажу прохолодних напоїв, печива, морозива тощо.

— Пропонуємо всім бажаючим долучитися до благоустрою такої бажаної зони відпочинку. А надалі підтримувати чистоту та порядок, не бути байдужими до випадків неналежного ставлення іншими особами, цінити красу природи та сприяти розвитку пляжного відпочинку. Бажаючі розмістити свій бізнес на даній території можуть звертатися з пропозиціями до Каховської міськради,  — повідомляють на офіційній сторінці Каховської громади.

Дякуємо за відгук!