На новому мосту через Північно-Кримський канал змонтовано металеву прогонову будову

У рамках програми Президента України Велике будівництво у березні цього року стартувала реконструкція мосту через Північно-Кримський канал на дорозі Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ (км 66+900).

Міст забезпечує рух мережею державних доріг півдня, з’єднує правобережну і лівобережну Україну та тимчасово окупований Крим, він був зведений більш як 60 років тому, з того часу суттєво не ремонтувався.

5 прогонів переправи у Таврійську на трасі Р-47 зібрано та змонтовано за 23 робочі дні. Реконструкція мосту через канал здійснюється з випередженням графіку.

Після завершення реконструкції міст відповідатиме сучасним навантаженням, а проїзд для автотранспорту та пропуск пішоходів буде безпечним та комфортним, зокрема, завдяки розширенню габариту проїзду до 9,00 м та ширини тротуару до 1,80 м.

Нагадаємо, з 15 березня 2021 року рух через міст закрито. Для пішоходів рух не обмежується, його організовано по збудованому тимчасовому мосту. Для перевезення пасажирів з Каховки до Таврійська – організовано чергування автобусів з обох сторін моста.

Завершити роботи з реконструкції моста планується до 31 грудня 2021 року.

Дякуємо за відгук!