Як Євтушенко був призначений головним тренером “Кристалу”

Як стало відомо, в лютому 2021 легенда Динамо був призначений головним тренером клубу Першої ліги в досить оригінальний спосіб. 

Призначення Євтушенко в “Кристал” пролобіював директор херсонського аеропорту Віталій Кучерук. Він порадив меру Херсона Ігорю Колихаеву запросити свого столичного друга на пост головного тренера “Кристала”, і мер прислухався до цієї поради.

І це незважаючи на те, що в той час мер вже досяг усної згоди з Сергієм Шевченко і Володимиром Лебедем. Перший повинен був стати головним тренером, другий – директором.

За фактом же Євтушенко навів разом з собою свою людину на посаду директора – Владислава Долгополова. З того моменту, відколи Євтушенко очолив “Кристал”, Кучерук став активно з’являтися на домашніх матчах команди в VIP-зоні, хоча не був там помічений.

Після вильоту “Кристала” в Другу лігу запросити Сергія Шевченка вже не вдасться – днями фахівець підписав контракт з МФК Миколаїв. Зараз доля херсонського клубу – під великим питанням, тому що в команді залишилося чотири гравці, всі – херсонці.

Нагадаємо, контракт Вадима Євтушенка з “Кристалом” закінчився в кінці червня. Metaratings інформує, що під його керівництвом “Кристал” отримав 2 перемоги, тричі зіграв внічию і зазнав 9 поразок. У підсумку, херсонська команда так і не зуміла врятуватися від пониження класу.

Дякуємо за відгук!