Херсонські спортсмени завоювали 15 медалей на чемпіонаті України з академічного веслування на змаганнях, що проходять в Києві. В четвірці: Стешенко Євген, Сластьон Олександр, Галаш Богдан, Олейников Андрій завоювали 3 місце (тренери Волощук А.І., Боголуцкій А В. Г..). У вісімці: Стешенко Євген, Сластьон Олександр, Галаш Богдан, Олейников Андрій, Шевцов Андрій, Кондрікін Роман, Капінос Сергій, Лисак Данило.

Гранкіна Марина зайняли 3 місце (тренери Волощук А.І., Боголуцкій А.Г., Резніков С.Ю., Піпаева Н.М., Відавскій М.М., Кривенко М.А., Олефіренко О.М.), йдеться на bookmaker-ratings.by.

Нагадаємо, що у Голій Пристані закінчився Всеукраїнський турнір з баскетболу серед дівчаток 2010 р.н. і молодше. Відкриття турніру було 2го липня 2021 в міському Палаці Спорту. Були присутні команди з Житомира, Одеси, Вінниці, Полтави, Голій Пристані.

Турнір проходив з 2 по 4 липня 2021 р

3-го липня кубок розігрувався між старшими дівчатами з Херсона, Білозерки, Миколаєва, Голої Пристані.

One thought on “Херсонські спортсмени завоювали 15 медалей на чемпіонаті України з академічного веслування