В Україні стартував байкерський «Мотопробіг Єдності-2021»

19 липня з Ужгорода стартував байкерський “Мотопробіг Єдності – 2021”.

“Метою акції є підтримка ідеї збереження територіальної цілісності країни та єдності її жителів — у тому числі тих, хто проживає на тимчасово окупованих територіях”, – сказав організатор мотопробігу Микола Спірідонов.

Стартував мотопробіг з площі Шандора Петефі в Ужгороді, далі маршрут байкерів, довжиною у понад 5 000 км, проляже через п’ятдесят сім міст і містечок України та охопить майже всі обласні центри.

За словами Спірідонова, у рамках заходу учасники провезуть Державний прапор України та Кримськотатарський прапор через всю країну — з Ужгорода до Запоріжжя.

На межі областей мотоспільнота проводжаючої області урочисто передаватиме прапори байкерам наступної на маршруті області.

Кілька днів пробігу байкери проведуть і на Херсонщині. Так 30 липня вони зупиняться колоною в самому центрі Херсона – на площі Свободи. Далі мотоциклісти відправляться в Каховку, де зберуться на площі біля Каховського водосховища.

Фінішуватиме мотопробіг єдності 1 серпня у місті Запоріжжя на острові Хортиця.

Як зазначають організатори, мотопробіг не має комерційної мети, участь в акції байкерів добровільна та не фінансується. Під час акції можна використовувати виключно Державний прапор України, Кримськотатарський прапор, прапори областей районів та міст. Використання під час мотопробігу рекламної, політичної, партійної символіки та використання акції у політичних, агітаційних, комерційних або інших особистих цілях категорично відкидають.

Дякуємо за відгук!