На Херсонщині виявили нарколабораторію з виготовлення амфетаміну

Поліцейські задокументували злочинну діяльність групи осіб, які організували нарколабораторію та збували амфетамін на території області.

З’ясовано, що до складу злочинного угрупування входило 5 осіб. Кожен відповідав за свій напрямок роботи. Головний фігурант, 46-річний херсонець, отримував поштою оптові партії прекурсорів, які зберігав у квартирі своєї співмешканки. Потім передавав прекурсори 47-річному спільнику, який вдома за допомогою лабораторного обладнання виготовляв амфетамін. Наркозілля розфасовували та пакували у зіп-пакети, які передавали для збуту ще двом фігуранткам, які підшукували клієнтів та збували готову «продукцію» жителям Херсона й області різними шляхами: поштовими відправленнями, через так звані «закладки» та «із рук в руки».

Як розповів заступник начальника Управління стратегічних розслідувань в Херсонській області Олександр Славінський, в ході санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів поліцейські знайшли і вилучили 60 доз амфетаміну, 4 пляшки з невідомою рідиною, пакет з прекурсорами, медичні шприці, електронні ваги, банківські картки, автомобіль, та інші засоби, за допомогою яких виготовлялась наркотична речовина.

Дякуємо за відгук!