Будинки для відпочинку на Азовському морі для робітників комунальних установ опинилися у приватних руках

23 липня Каховська міська рада звернулася до поліції з заявою про те, що в ході інвентаризації майна Каховської громади було виявлено факт незаконного використання майна, що належить КП “Котельщик”, третьою стороною.

Мова йде про чотири будинки для відпочинку робітників, розміщених на Арабатській стрілці, що були здані в експлуатацію у 2008 році. За наявними даним, щонайменше два з них, перейшли у власність ПП “Грааль Південь”. Це вже відоме жителям міста приватне підприємство, що фігурувало у купівлі будівлі редакції газети “Каховська зоря” у центрі Каховки, по вул.Соборності,11. Належить воно тещі колишнього керівника Каховської РДА — Людмилі Бондар, сам же Валерій Салтиков, згідно його ж заявлень на засіданні спільних депутатських комісій, є уповноваженою особою цього ПП.

Наразі, матеріали по цій справі передані до прокуратури та поліції, які й будуть встановлювати законність, причини та обставини, з яких місця для відпочинку робітників комунальних установ опинилися у приватних руках.

Дякуємо за відгук!