Чоловік заплатить 5 тисяч компенсації сусідці, якій показав сідниці

Білозерський районний суд Херсонської області покарав місцевого жителя за хуліганства.

9 квітня цього року чоловік на своєму подвір’ї нецензурно лаявся на адресу сусідки, яка в цей час перебувала у дворі свого будинку. Зрештою, зловмисник оголив і показав жінці свої сідниці.

У суді обвинувачений все визнав. Щиро покаявся і пояснив, що того дня у нього зникла качка і він сильно засмутився. Подумав, що качку викрали сусіди, затіяв сварку із сусідкою, що тривала декілька годин, ображав жінку, кричав на неї, висловлювався нецензурною лайкою, і насамкінець, розізлившись, продемонстрував їй свої оголені сідниці.

Потерпіла розповіла, що сусі систематично вчиняє сварки з нею та іншими місцевими жителями. Того дня на городі. кидав на її подвір’я та в її бік каміння і склянки. Потерпіла злякалася за маленьку дитину і відвела її додому, викликала поліцію. Конфлікт тривав близько 9 годин.

Поліція приїздила на виклики двічі, говорила з чоловіком, але це нічого не дало. Сусід продовжив непристойно лаятися, а потім публічно оголився та продемонстрував свої сідниці. Це чули і бачили її діти, чоловік і сусіди.

Суд призначив 2 роки обмеження волі, звільнивши засудженого від відбуття покарання з іспитовим строком 1 рік.

Жінка хотіла 25 тисяч гривень компенсації, кажучи, що її моральному здоров’ю спричинено значної шкоди, її життя було перенасичене негативними емоціями, принижено честь і гідність. Але, зважаючи на обставини справи, суд визнав позов тільки на 5 тисяч.

Про це повідомляє  «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 30 липня.

Дякуємо за відгук!