Підпалювача Каховської прокуратури «відпустили» додому

В травні минулого року 27-річний житель Любимівки Віктор Джумук підпалив приміщення Каховської місцевої прокуратури. Внаслідок цього було пошкоджено майно на суму ~13 тис. грн.

Чоловіка затримали в той же день, коли стався підпал. В момент затримання він перебував біля одного з місцевих ломбардів, куди приніс на продаж електроінструмент, за допомогою якого скоював злочин.

Вже більше року триває розгляд справи з підпалу прокуратури. І суд прийшов до висновку, що прокурором не надано докази, які свідчать про недостатність застосування більш м`яких запобіжних заходів. Тож для обвинуваченого змінили запобіжний захід з тримання під вартою на у домашній арешт: заборонено залишати житло за місцем проживання з 20:00 год. до 06.00 год.

Як з’ясували слідчі, підозрюваний в скоєнні цього злочину раніше був неодноразово судимий за крадіжки, грабежі та нанесення тілесних ушкоджень. За версією слідства, підпалити приміщення прокуратури він вирішив через помсту: незадовго до цього суд відпустив чоловіка з-під варти під заставу.

Чи не стане черговим поворотом у справі повторний підпал обвинуваченим прокуратури, покаже тільки час.

Дякуємо за відгук!