На Херсонщині багатодітна мати звинуватила приятеля у педофілії

У селі Станіслав на Херсонщині багатодітна мати заявила до поліції, що знайомий намагався зґвалтувати її 3-річну доньку.

На місце негайно виїхали не тільки правоохоронці, а й медики, працівники служби у справах дітей і представники територіальної громади. Дівчинка, про яку йшлося в заяві, справді скаржилася на біль у статевих органах. Але чи був він наслідком сексуальної наруги, ще мають визначити лікарі й експерти. Ситуацію ускладнює, що ймовірна спроба зґвалтування сталася майже за тиждень до того, як про це дізналася поліція. Тож із доказами злочину буде складно.

У родині вищезгаданої дівчинки виховують ще 5 хлопчиків та дівчаток. Першому з них виповнилося 10 років, а меншому немає й ще року. Усіх їх, за винятком немовляти, забрали до лікарні на обстеження. Односельці стверджують — родина непевна. Чоловік, котрого підозрюють у спробі зґвалтування, схильний вживати наркотики, ще й недавно скоїв грабіж. У хаті він збирає таких самих приятелів, тож із наругою над дитиною міг відмітитися і хтось із них. У поліції поки ситуацію не коментують — триває перевірка.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

Дякуємо за відгук!