Каховський виконком зменшив зарплати директорів комунальних підприємств

Нараховані за новими правилами оклади директорів комунальних підприємств шокували чиновників.

До 7 тисяч гривень на місяць мали зрости зарплати директорів комунальних підприємств Каховки. Таке рішення 13 липня прийняв на своєму засіданні виконавчий комітет міської ради. Коли ж комунальники підрахували, якими мали бути їхні посадові оклади, чиновники схопилися за голову. І 10 серпня внесли зміни в своє попереднє рішення.

— В липні виконком прийняв рішення “Про оплату праці керівників комунальних підприємств житлово-комунальної галузі та побутового обслуговування населення”. Відповідно до нього зробили розрахунки і з’ясувалось, що зростання зарплати мало бути досить значне. В деяких випадках — на 7 тис. грн на місяць. Водночас зарплата керівників прив’язана до зарплати спеціалістів, тож вона мала вирости й у всіх працівників підприємств. Що неодмінно вплинуло б на розмір тарифів на комунальні послуги. Тому ми запропонували внести зміни до липневого рішення, аби домогтися зменшення посадових окладів керівників, — пояснила на засіданні виконкому 10 серпня начальниця відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю міськради Оксана Іотова.

За її словами, завдяки липневому рішенню посадовий оклад директора КП “Каховтеплокомуненерго” мав бути 27,56 тис. грн, а тепер — не більше 21,1 тис. грн/міс., у начальника Каховського водоканалу оклад ледь не підвищили до 28,6 тис. грн/міс., але його зменшать приблизно до 26,5 тис. грн, у директора КП “Каховська керуюча компанія” замість 22,2 тис грн оклад буде на рівні 17 тис. грн, а у директора КП “Котельщик” замість 20 тис. грн — 14,8 тис. грн/міс.

Нагадаємо, що в Каховці нещодавно підвищили тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення і анонсували суттєве підвищення зарплати працівникам водоканалу.

Олег БАТУРІН. 

4 thoughts on “Каховський виконком зменшив зарплати директорів комунальних підприємств

  • 15.08.2021 о 11:55
   Permalink

   Ще й хватає совісті взагалі про такі суми говорити. Як спеціально дратують людей, в багатьох з яких хліба немає за що купити ! Ганьба !

   Відповідь

Дякуємо за відгук!