“Хвости” колишнього мера Каховки

Головному бухгалтеру минулого скликання Каховської міської ради за незаконне преміювання мера, себе та інших працівників міської ради повідомили про підозру у вчиненні корупційного злочину.

Зловживаючи своїм службовим становищем, тобто умисно використовуючи як службова особа надані їй службові повноваження, діючи у власних інтересах та інтересах третіх осіб – працівників виконавчого комітету Каховської міської ради та Каховської міської ради, головний бухгалтер використала своє службове становище всупереч інтересам служби, шляхом нарахування та виплати вказаним особам в період часу з 01.05.2018 року по 31.12.2019 року премій понад визначені розміри, спричинивши своїми діями Каховській громаді матеріальну шкоду на загальну суму 745 986 гривень. У зв`язку з чим їй повідомлено про підозру у вчиненні корупційного злочину.

Станом на серпень 2021 року вже колишній головний  бухгалтер Каховської міської ради займає посаду провідного спеціаліста з державних закупівель Управління головного Каховського магістрального каналу.

Виплати незаконних премій підозрювана проводила на підставі розпоряджень на той час міського голови Дяченка А.А., які суперечать положенням про преміювання. Діючи умисно, будучи обізнаною в силу займаної посади про умови та порядок нарахування премій працівникам Каховської міської ради, всупереч інтересам служби, в особистих інтересах та в інтересах третіх осіб, вона нанесла Каховській громаді значну шкоду у великих розмірах.

Наразі слідство готує обвинувальний акт до суду. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дякуємо за відгук!