На Херсонщині аграрії продають кавуни за смішною ціною

На Херсонщині аграрії опинилися в скрутному становищі. Їм нікуди дівати урожай кавунів, тому вони не знають, що робити з тоннами баштанних. Один з фермерів настільки зневірився, що вирішив «позбавлятися» від кавунів, віддаючи їх за максимально низькою ціною.

Відео з урожаєм фермер з села Михайлівка Скадовського району опублікував у Facebook.

Чоловік зняв на відео поля з тоннами зібраного врожаю кавунів. Фермер із сумом розповів, що баштанні нікому не потрібні. За словами чоловіка, ціни на кавуни максимально низькі – від 70 копійок за кілограм. Аграрій запрошує усіх охочих приїжджати на поля і купувати урожай.

«Кавун від 70 копійок до гривні, нікому він тут не потрібен. Приїжджайте, купуйте, будемо раді всім», – повідомив автор відео.

Дійсно, на відео можна помітити безліч машин з тоннами кавунів. У коментарях користувачі дивуються від того, наскільки знецінюється праця аграріїв. По всій Україні кавуни популярні на ринках і в магазинах. Люди з нетерпінням чекали серпня і сезону херсонського врожаю, проте ціна на баштанні залишається як і раніше високою.

У Києві, в середньому, кавуни коштують по 8-10 гривень за кілограм, в інших містах і областях України ціна на баштанні особливо не відрізняється. У деяких регіонах можна знайти кавуни навіть по 4 гривні, проте дешевше купити не вдасться.

МОСТ

Дякуємо за відгук!