На Херсонщині водні поліцейські врятували 5 дітей, яких на катамарані віднесло на 3 кілометри у відкрите море (відео)

Подія сталася на Арабатській Стрілці Генічеського району біля с.Генгірка.

В поліцію надійшло повідомлення від вожатої дитячого табору, що п’ятьох дітей віком від 13 до 15 років на катамарані віднесло у відкрите море на 3 кілометри від берега.

Операція по спасінню дітей розгорнулася миттєво, адже погодні умови були вкрай несприятливі: шторм, сильний поривчастий вітер 10-15 м/с та дощ. Водні поліцейські на службовому катері наздогнали катамаран, пересадили всіх дітей у катер, надягли на них рятувальні жилети, а плавзасіб взяли на буксир.

Маленьких відпочивальників доставили на берег на поліцейську станцію водної поліції у м.Генічеськ, де їх вже чекали ювенальні поліцейські, представник служби у справах дітей та працівник табору. Також у супроводі поліції неповнолітніх відпочивальників відвезли до лікарні, де після огляду медиків з’ясувалося, що з дітьми все добре, їх здоров’ю нічого не загрожує. А у відношенні вожатої табору, яка несла відповідальність за дітей, поліцейські склали адміністративний протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» КУпАП.

Поліція Херсонської області

One thought on “На Херсонщині водні поліцейські врятували 5 дітей, яких на катамарані віднесло на 3 кілометри у відкрите море (відео)

Дякуємо за відгук!